PROGRAMACIÓ ACTIVITATS FIRA I FESTES GANDIA 2018

El Ayuntamiento de Gandia ha proporcionado las distintas actividades que se realizarán dentro de las fiestas de Gandia entre el 28 de septiembre y el 1 de octubre de 2018. Las detallamos a continuación:

 

 

PROGRAMACIÓ CRONOLÒGICA
DIVENDRES 28 DE SETEMBRE
hORARI ESPAI UBICACIÓ ESPECTACLE DESCRIPCIÓ
09.00 h Plaça Major Plaça Major i col•legis de la ciutat Concentració i eixida del tio de la porra i les seues bandes
11.00 a 14.30 h Mercat Renaixentista C/ Duc Alfons el Vell, dels Arcs, Ausiàs Marc h i Passeig Espai amb animació, actuacions i cercaviles musicals
11.00 a 14.30 h Mercat Tradicional Valencià C/Valier, Mesquita del Raval i Pl. De Sant Josep Fira de productes tradicionals, balls i actuacions
11.00 a 14.30 h Soc Àrab Plaça Rei en Jaume I i carrer Mestre Giner Fira de productes amb balls i música orientals
12.00 a 02.00 h Plaça del Mosset Plaça del Tirant STREET FOOD FESTIVAL Espai gastronòmic de la Fira
13.00 h Plaça Major Concentració de les bandes del Tio de la Porra Amb un bombardeig pirotècnic
18.00 a 23.00 h Mercat Renaixentista C/ Duc Alfons el Vell, dels Arcs, Ausiàs Marc h i Passeig Espai amb animació, actuacions i cercaviles musicals
18.00 a 23.00 h Mercat Tradicional Valencià C/Valier, Mesquita del Raval i Pl. De Sant Josep Fira de productes tradicionals, balls i actuacions
18.00 a 23.00 h Soc Àrab Plaça Rei Jaume I i carrer Mestre Giner Fira de productes amb balls i música orientals
18.30 h Fira Esportiva Plaça del Prado EXHIBICIÓ DE CAPOEIRA Organitza Associació Cultural Capoeira La Safor
18.30 h Fira Esportiva Plaça del Prado EXHIBICIÓ DE KARATE Organitza Club Tora Kai Gandia
19.00 h Fira Esportiva Plaça del Prado EXHIBICIÓ DE GIMNÀSTICA RÍTMICA Organitza CGR VIDA GANDIA
19.00 h Altres Activitats Jardí de la Casa de la Marquesa INAUGURACIÓ EXPOSICIÓ DE BONSAIS Fins a l’1 d’octubre. horari de 10.00 a 14.00 h i de 18.00 a 22.00 h.
20.00 h Plaça Major ESPECTACLE INAUGURAL FIRA I FESTES 2018 Representació de l’obra Sol bemol, de la companyia D’Irque et Fien
21.00 a 01.30 h Parc de la Festa Parc d’Ausiàs Marc h FINAL SONA LA DIPU + ZOO Actuacions de Sense Sal i Zoo
22.00 h Passeig de les Arts Passeig-La Font IMMAGINARIA del Teatro Nelle Foglie Circ
22.30 h Teatre Serrano CONCERTO A TEMPO D’UMORE de l’Orquestra de Cambra Premi FETEN 2018. Millor direcció artística
de l’Empordà
23.00 h Passeig de les Arts Passeig-Vilanova LA MADEJA d’Irene de Paz Espectacle de circ amb cable
23.00 h Música al Jardí Casa de la Marquesa SMOKING STONES Tribut a The Rolling Stones
01.30 a 05.30 h Parc de la Festa Parc d’Ausiàs March RAYDEN + FESTA DJ’s Actuacions de Rayden i Dj’s

 

 

DISSABTE 29 DE SETEMBRE
09.00 a 16.30 h Fira Esportiva Pavelló del Raval TROFEU HOQUEI FIRA I FESTES GANDIA Organitza Gandia Hoquey Club
09.00 a 14.00 h Fira Esportiva Camps de futbol de Roís de Corella TORNEIG DE FUTBOL 8 FIRA I FESTES GANDIA Organitza Club de Futbol Base Gandia
09.30 a 13.30 h Fira Esportiva Pavelló d’halterofília del Poliesportiu Municipal TROFEU D’HALTEROFÍLIA Organitza AC Gandia Halterofilia
10.00 a 20.00 h Fira Esportiva Camp de rugbi del Poliesportiu Municipal TROFEU RUGBI FIRA I FESTES Al camp de rugbi del Poliesportiu Municipal
10.00 a 13.00 h Fira Esportiva Plaça del Prado EXHIBICIÓ CLUB VOLEIBOL GANDIA Organitza Club Voleibol Gandia
11.00 a 13.00 h Fira Esportiva Plaça del Prado EXHIBICIÓ DE BÀSQUET Organitza Units pel Bàsquet Gandia
11.00 a 13.00 h Fira Esportiva Plaça del Prado EXHIBICIÓ DE PATINATGE ARTÍSTIC Organitza Gandia hoquei Club
11.00 a 13.00 h Fira Esportiva Carrer sant Francesc de Borja TALLER D’ESGRIMA Organitza Club d’ Esgrima la Safor de Gandia
11.00 a 14.30 h Territori Borja Plaça de l’Escola Pia Activitats lúdiques al voltant de la família Borja
11.00 a 20.00 h Altres activitats Passeig de les Germanies FIRA D’ASSOCIACIONS Tram des del carrer Sant Vicent fins a la plaça Crist Rei
11.00 a 14.30 h Mercat Renaixentista C/ Duc Alfons el Vell, dels Arcs, Ausiàs Marc h i Passeig Espai amb animació, actuacions i cercaviles musicals
11.00 a 14.30 h Mercat Tradicional Valencià C/Valier, Mesquita del Raval i Pl. De Sant Josep Fira de productes tradicionals, balls i actuacions
11.00 a 14.30 h Soc Àrab Plaça Rei Jaume I i carrer Mestre Giner Fira de productes amb balls i música orientals
11.30 a 14.00 h Plaça Major JOCS TRADICIONALS d’Oci Urbà Espai de joc, on la fusta, els colors i la imaginació són els protagonistes
11.30 a 14.30 h BEBÉ ESPAI Biblioteca Central Espai per endreçar i alimentar el teu nadó
12.00 a 02.00 h Plaça del Mosset Plaça del Tirant STREET FOOD FESTIVAL Espai gastronòmic de la Fira
12.00 h Passeig de les Arts Passeig-Casa de la Marquesa COMEDIANTE de la Cia. Kicirke Circ
12.00 h Passeig de les Arts Itinerant Cercavila amb La Colla de Dolçainers i Tabaleters de la Safor Música Tradicional de dolçaina i tabal
12.00 h Fira Esportiva Plaça de l’Escola Pia EXHIBICIÓ DE CAPOEIRA Organitza Associació Cultural Capoeira La Safor
12.00 h Altres activitats Museu Faller LA VUELTA AL MUNDO EN 80 DÍAS, EL MUSICAL Organitza.Federació de Falles de Gandia
12.00 a 19.00 h Altres activitats Cassal Popular el Cabasset (C/ Pare Carles Ferrís, 55) FIGA. FIRA DE GANDIA AUTOGESTIONADA Activitats diverses gratuïtes
12.30 Passeig de les Arts Itinerant GIRAFES de la Cia. Xirriquiteula Espectacle de xanques
13.00 h Passeig de les Arts Passeig-La Font IMMAGINARIA del Teatro Nelle Foglie Circ
13.00 h Passeig de les Arts Itinerant BALKAN GYPSY de la Cia. Trocamba Matanusca Passacarrer amb música balcànica.
13.00 h El Vermut a la Marquesa Casa de la Marquesa JOTAJAYBERS Els clàssics del pop-rock en castellà
13.30 h Passeig de les Arts Passeig-Vilanova LA MADEJA d’Irene de Paz Espectacle de circ amb cable
15.30 a 20.30 h Fira Esportiva Pavelló d’ halterofília del Poliesportiu Municipal MEMORIAL ANTONIO CLIMENT OPEN MASTER D’ HALTEROFÍLIA Organitza AC Gandia Halterofília
16.45 a 21.30 h Fira Esportiva Pavelló del Raval TORNEIG TRIANGULAR 30 ANIVERSARI CLUB VOLEI GANDIA Organitza Club Voleibol Gandia
17.30 h Passeig de les Arts Passeig-Casa de la Marquesa COMEDIANTE de la Cia. Kicirke Circ
17.30 a 20.00 h Plaça Major JOCS TRADICIONALS d’Oci Urbà Espai de joc, on la fusta, els colors i la imaginació són els protagonistes
17.30 a 20.30 h Passeig de les Arts Plaça del Prado SONARIUM. EL VIATGE DELS SENTITS de la Cia. El Pájaro Carpintero Jocs Musicals. Públic de 0 a 4 anys
17.30 a 20.30 h BEBÉ ESPAI Biblioteca Central Espai per endreçar i alimentar el teu nadó
18.00 a 20.00 h Passeig de les Arts Plaça del Prado (Edifici Mercat) ELS IRREALS de la Cia. Créature Performance amb actors i titelles
18.00 a 22.00 h Territori Borja Plaça de l’Escola Pia Activitats lúdiques al voltant de la família Borja
18.00 a 23.00 h Mercat Renaixentista C/ Duc Alfons el Vell, dels Arcs, Ausiàs Marc h i Passeig Espai amb animació, actuacions i cercaviles musicals
18.00 a 23.00 h Mercat Tradicional Valencià C/Valier, Mesquita del Raval i Pl. De Sant Josep Fira de productes tradicionals, balls i actuacions
18.00 a 23.00 h Soc Àrab Plaça Rei Jaume I i carrer Mestre Giner Fira de productes amb balls i música orientals
18.00 h Fira Esportiva Plaça de l’Escola Pia EXHIBICIÓ DE CAPOEIRA Organitza Associació Cultural Capoeira La Safor
18.00 h Altres activitats Museu Faller LA VUELTA AL MUNDO EN 80 DÍAS, EL MUSICAL Organitza.Federació de Falles de Gandia
18.30 h Passeig de les Arts Plaça del Prado AIGUA de la Cia. Nuc Espectacle de dansa/dansa aèria
19.00 h Passeig de les Arts Passeig-Vilanova FLOU PAPAGAYO de la Cia. Mumusic Circus Espectacle de circ contemporani
19.00 h Plaça Major III DIADA DE LA MUIXERANGA DE LA SAFOR Amb la participació de les colles la Conlloga-Muixeranga de Castelló, el Castellers de Viladecans i la Muixeranga de la Safor
19.30 a 23.00 h Passeig de les Arts Plaça del Prado FESTIVAL MULTICULTURAL Ritmes del Món Ritmes i balls tradicionals d’arreu del món
20.00 h Passeig de les Arts Passeig-La Font SET UP de la Cia. Barlou Teatre de circ
20.00 Passeig de les Arts Itinerant GIRAFES de la Cia. Xirriquiteula Espectacle de xanques
20.00 h Territori Borja Plaça de l’Escola Pia ACTUACIÓ DE MARA ARANDA Música tradicional sefardita
21.00 h Passeig de les Arts Itinerant BALKAN GYPSY de la Cia. Trocamba Matanusca Passacarrer amb música balcànica.
21.30 h Palau Ducal Pati d’Armes SOPAR MEDIEVAL Amenitzar pel grup Treefolk
22.00 h Plaça Major GALA LÍRICA Amb àries d’òpera, romances i duos de sarsuela
22.00 a 00.00 h Passeig de les Arts Plaça del Prado (Edifici Mercat) ELS IRREALS de la Cia. Créature Performance amb actors i titelles
22.30 h Concert Maria Enríquez IES Maria Enríquez VETUSTA MORLA Concert Vetusta Morla + MissDandy
22.30 h Passeig de les Arts Passeig-Vilanova FLOU PAPAGAYO de la Cia. Mumusic Circus Espectacle de circ contemporani
22.30 h Teatre Serrano HABLAR POR hABLAR de Cornejo Films Adaptació teatral del mític programa radiofònic
23.00 h Passeig de les Arts Passeig-La Font SET UP de la Cia. Barlou Teatre de circ
23.00 h Música al Jardí Casa de la Marquesa THE LOGICAL GROUP Tribut a Supertramp
23.00 a 05.30 h Parc de la Festa Parc Ausiàs Marc h BAJOQUETA ROCK I MACRO DISCO D’ANIMACIÓ
23.30 h Passeig de les Arts Plaça del Prado AIGUA de la Cia. Nuc Espectacle de dansa/dansa aèria
23.30 h Altres activitats Carrer del Forn ACTUACIÓ MUSICAL THE JAM-ONES Organitza. AC Falla Carrer Major i Passeig

 

 

DIUMENGE 30 DE SETEMBRE
8.30 h Fira Esportiva Camps de futbol de Roís de Corella TORNEIG FUTBOL EMPRESES FIRA I FESTES Organitza A.F.E.S. – Associació de Futbol d’ Empreses
09.00 a 14.00 h Altres activitats Carrer sant Francesc de Borja EXPOSICIÓ DE COTXES CLÀSSICS I ESPORTIUS Organitza Gandia Motor Clàssic
09.00 a 14.00 h Altres activitats Passeig de les Germanies EXPOSICIÓ DE MOTOS CLÀSSICS Organitza Motoclub Gandia
11.00 h Pilota Valenciana Carrer Pellers TROFEU PILOTA VALENCIANA Partida de raspall femení
11.00 h Altres activitats Refugi Peixateria i Prado RUTA ALS REFUGIS ANTIAERIS DE GANDIA Punt de trobada. Mirador del Serpis a les 10.50 h
11.00 a 14.30 h Territori Borja Plaça de l’Escola Pia Activitats lúdiques al voltant de la família Borja
11.00 a 14.30 h Mercat Renaixentista C/ Duc Alfons el Vell, dels Arcs, Ausiàs Marc h i Passeig Espai amb animació, actuacions i cercaviles musicals
11.00 a 14.30 h Mercat Tradicional Valencià C/Valier, Mesquita del Raval i Pl. De Sant Josep Fira de productes tradicionals, balls i actuacions
11.00 a 14.30 h Soc Àrab Plaça Rei Jaume I i carrer Mestre Giner Fira de productes amb balls i música orientals
11.30 a 14.00 h Plaça Major JOCS TRADICIONALS d’Oci Urbà Espai de joc, on la fusta, els colors i la imaginació són els protagonistes
11.30 a 14.30 h Passeig de les Arts Plaça del Prado SONARIUM. EL VIATGE DELS SENTITS de la Cia. El Pájaro Carpintero Jocs Musicals. Públic de 0 a 4 anys
11.30 a 14.30 h BEBÉ ESPAI Biblioteca Central Espai per endreçar i alimentar el teu nadó
12.00 a 02.00 h Plaça del Mosset Plaça del Tirant STREET FOOD FESTIVAL Espai gastronòmic de la Fira
12.00 h Passeig de les Arts Passeig-Casa de la Marquesa HATS de la Cia. Jam Circ
12.00 h Fira Esportiva Plaça Major TROBADA DE CAPOEIRA GANDIA-LA SAFOR Organitza Associació Cultural Capoeira La Safor
12.00 h Altres activitats Museu Faller PINTURILLA Y LA PANDILLA VAINILLA Organitza Federació de Falles de Gandia
12.30 h Pilota Valenciana Carrer Pellers TROFEU PILOTA VALENCIANA Partida de raspall professional
13.00 h Passeig de les Arts Passeig-Vilanova MIRA’T de la Cia. Circ Pànic Circ poètic
13.00 Passeig de les Arts Itinerant GIRAFES de la Cia. Xirriquiteula Espectacle de xanques
13.00 h El Vermut a la Marquesa Casa de la Marquesa QUIN SOUL QUE FUNK El funk i soul dels anys 70 i 80
13.30 h Passeig de les Arts Passeig-La Font SET UP de la Cia. Barlou Teatre de circ
17.00 a 20.30 h Passeig de les Arts Plaça del Prado SONARIUM. EL VIATGE DELS SENTITS de la Cia. El Pájaro Carpintero Jocs Musicals. Públic de 0 a 4 anys
17.30 h Passeig de les Arts Passeig-Casa de la Marquesa HATS de la Cia. Jam Circ
17.30 a 20.00 h Plaça Major JOCS TRADICIONALS d’Oci Urbà Espai de joc, on la fusta, els colors i la imaginació són els protagonistes
17.30 a 20.30 h BEBÉ ESPAI Biblioteca Central Espai per endreçar i alimentar el teu nadó
17.30 h Pilota Valenciana Carrer Pellers TROFEU PILOTA VALENCIANA Partida de juvenils
18.00 h Plaça Major EL SARAO DE LA FIRA DE GANDIA Danses tradicionals amb la Rondalla del Trapig
18.00 h Altres activitats Museu Faller PINTURILLA Y LA PANDILLA VAINILLA Organitza Federació de Falles de Gandia
18.00 a 20.00 h Passeig de les Arts Plaça del Prado (Edifici Mercat) ELS IRREALS de la Cia. Créature Performance amb actors i titelles
18.00 a 22.00 h Territori Borja Plaça de l’Escola Pia Activitats lúdiques al voltant de la família Borja
18.00 a 23.00 h Mercat Renaixentista C/ Duc Alfons el Vell, dels Arcs, Ausiàs Marc h i Passeig Espai amb animació, actuacions i cercaviles musicals
18.00 a 23.00 h Mercat Tradicional Valencià C/Valier, Mesquita del Raval i Pl. De Sant Josep Fira de productes tradicionals, balls i actuacions
18.00 a 23.00 h Soc Àrab Plaça Rei en Jaume I i carrer Mestre Giner Fira de productes amb balls i música orientals
18.30 h Pilota Valenciana Carrer Pellers TROFEU PILOTA VALENCIANA Partida de raspall adaptat
18.30 Passeig de les Arts Itinerant GIRAFES de la Cia. Xirriquiteula Espectacle de xanques
19.00 h Passeig de les Arts Passeig-Vilanova MIRA’T de la Cia. Pànic Circ poètic
19.30 h Passeig de les Arts Itinerant L’ENTERREMENT DE MAMAN de la Cia. Cacahuète Teatre d’ humor
19.30 a 23.00 h Passeig de les Arts Plaça del Prado FESTIVAL MULTICULTURAL Ritmes del Món Ritmes i balls tradicionals d’arreu del món
20.00 h Passeig de les Arts Passeig-La Font CRAZY MOZART de la Cia. Mundo Costrini Clown d’ humor
20.00 h Territori Borja Plaça de l’Escola Pia ACTUACIÓ DE KRAMA Músiques de la Mediterrània
22.00 h Plaça Major ACTUACIÓ LA TARDOR Concert musical de boleros i havaneres
22.00 a 00.00 h Passeig de les Arts Plaça del Prado (Edifici Mercat) ELS IRREALS de la Cia. Créature Performance amb actors i titelles
22.30 h Passeig de les Arts Passeig-Vilanova MIRA’T de la Cia. Circ Pànic Circ poètic
22.30 h Teatre Serrano LA JAULA DE GRILLOS de Saga Producciones Adaptació d’un dels clàssics teatrals més representats del món
23.00 h Passeig de les Arts Passeig-La Font CRAZY MOZART de la Cia. Mundo Costrini Clown d’humor
23.00 h Música al Jardí Casa de la Marquesa OMEGA MAN Tribut a The Police
23.00 a 03.30 h Parc de la Festa Parc d’Ausiàs Marc h ORQUESTRA PANORAMA Una de les orquestres de ball més espectaculars del moment
01.00 h Plaça Prado Eixida de la plaça Crist Rei i final a la plaça Prado CORREFOC de de la Colla de Dimonis Correcagarneres Espectacle pirotècnic
03.30 a 05.30 h Parc de la Festa Parc d’Ausiàs Marc h FESTA DJ’s

 

 

DILLUNS 1 D’OCTUBRE
11.00 a 14.30 h Territori Borja Plaça de l’Escola Pia Activitats lúdiques al voltant de la família Borja
11.00 a 14.30 h Mercat Renaixentista C/ Duc Alfons el Vell, dels Arcs, Ausiàs Marc h i Passeig Espai amb animació, actuacions i cercaviles musicals
11.00 a 14.30 h Mercat Tradicional Valencià C/Valier, Mesquita del Raval i Pl. De Sant Josep Fira de productes tradicionals, balls i actuacions
11.00 a 14.30 h Soc Àrab Plaça Rei en Jaume I i carrer Mestre Giner Fira de productes amb balls i música orientals
11.30 a 14.00 h Plaça Major JOCS TRADICIONALS d’Oci Urbà Espai de joc, on la fusta, els colors i la imaginació són els protagonistes
11.30 a 14.30 h Passeig de les Arts Plaça del Prado SONARIUM. EL VIATGE DELS SENTITS de la Cia. El Pájaro Carpintero Jocs Musicals. Públic de 0 a 4 anys
11.30 a 14.30 h BEBÉ ESPAI Biblioteca Central Espai per endreçar i alimentar el teu nadó
12.00 h Acte Sant Francesc de Borja Col•legiata de Santa Maria SOLEMNE MISSA Missa en honor a sant Francesc de Borja
12.00 h Passeig de les Arts Passeig-Casa de la Marquesa MAGIAAAA! de la Cia. Gromic Clown
12.00 h Passeig de les Arts Itinerant T hE WOLVES de la Cia. La Fam Teatre itinerant amb xanques
12.00 a 14.30 h Altres activitats Plaça del Prado EL BUS DE LA LLENGUA Taller activitats. Organitza Direc. Gral. de Política lingüística i Agència AVIVA del Ajun. Gandia
12.00 a 02.00 h Plaça del Mosset Plaça del Tirant STREET FOOD FESTIVAL Espai gastronòmic de la Fira
13.00 h Passeig de les Arts Passeig-Vilanova CRUSOE de la Cia. Markeliñe Teatre amb titelles
13.00 h El Vermut a la Marquesa Casa de la Marquesa LA ROMÀNTICA BLUES BAND Els èxits del pop-rock internacional
13.30 h Passeig de les Arts Passeig-La Font VINTAGE BROT hERS de la Cia. Circo Los Circ
14.00 h Acte Sant Francesc de Borja Davant de la Renfe MASCLETÀ Espectacle pirotècnic
17.00 a 20.00 h Plaça del Prado EL BUS DE LA LLENGUA Taller activitats. Organitza Direc. Gral. de Política lingüística i Agència AVIVA del Ajun. Gandia
17.00 a 20.30 h Passeig de les Arts Plaça del Prado SONARIUM. EL VIATGE DELS SENTITS de la Cia. El Pájaro Carpintero Jocs Musicals. Públic de 0 a 4 anys
17.30 h Passeig de les Arts Passeig-Casa de la Marquesa MAGIAAAA! de la Cia. Gromic Clown
17.30 a 20.00 h Plaça Major JOCS TRADICIONALS d’Oci Urbà Espai de joc, on la fusta, els colors i la imaginació són els protagonistes
17.30 a 20.30 h BEBÉ ESPAI Biblioteca Central Espai per endreçar i alimentar el teu nadó
18.00 h Passeig de les Arts Itinerant T hE WOLVES de la Cia. La Fam Teatre itinerant amb xanques
18.00 a 22.30 h Mercat Renaixentista C/ Duc Alfons el Vell, dels Arcs, Ausiàs Marc h i Passeig Espai amb animació, actuacions i cercaviles musicals
18.00 a 22.30 h Mercat Tradicional Valencià C/Valier, Mesquita del Raval i Pl. De Sant Josep Fira de productes tradicionals, balls i actuacions
18.00 a 22.30 h Soc Àrab Plaça Rei en Jaume I i carrer Mestre Giner Fira de productes amb balls i música orientals
18.30 h FESTIVAL GANDIA YE-YÉ Jardí de la Casa de Cultura Los Brandy’s, Los Duques i Els Capellans Música dels 60 amb dos formacions locals i una altra formació madrilenya
18.30 h Passeig de les Arts Passeig-La Font VINTAGE BROTHERS de la Cia. Circo Los Circ
19.00 h Passeig de les Arts Passeig-Vilanova CRUSOE de la Cia. Markeliñe Teatre amb titelles
19.30 h Acte Sant Francesc de Borja Centre de la ciutat DESFILADA de la Secció de Tambors del Pas de l’ hort
20.00 h Acte Sant Francesc de Borja Plaça Major PROCESSÓ en honor a sant Francesc de Borja Recorregut pel centre històric de la ciutat
20.00 h Teatre Serrano DOLCE VITA del Mag Lari humor, màgia i molta diversió
22.00 h Acte Sant Francesc de Borja Aparcament de Gregori Maians CASTELL DE FOCS D’ARTIFICI Castell final de la Fira i Festes 2018

Safor Press

Periódico Digital plural, libre y defensor de los derechos humanos y fundamentales. Director: Ricardo Sánchez

You May Also Like

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies