Compromís presenta una llista “amb il·lusió i energia” per a revalidar l’alcaldia de Potries

Notya de Premsa

La llista, encapçalada per Sergi Vidal, seguix apostant pel relleu i l’ampliació del projecte local

Compromís Potries ha fet pública la llista de nou persones que presentarà a les eleccions municipals del proper 28 de maig.

La llista estarà encapçalada per l’actual regidor de cultura, Sergi Vidal, qui assegura “comptar amb l’experiència de saber millorar el nostre poble any rere any”.

La llista publicada compta amb:
1. Sergi Vidal Domínguez
2. Estela Sanchis Monzó
3. Marc Rausell Deusa
4. Maria Ferrer Bataller
5. Roberto Gregori Peiró
6. Glòria Banyuls Fuster
7. Damián Todolí Flores
8. Rosa Canet Soler
9. Vicent Morant Navarro

El candidat explica que es pretén donar “un nou impuls per a fer front a una nova legislatura amb energia i un projecte que s’amplia amb noves persones i noves idees”. La candidatura compta amb persones que ja han estat regidores en legislatures anteriors i noves persones provinents del teixit social i d’àmbits professionals diversos.

Vidal mostra “il·lusió i energia per a construir un nou govern per a Potries”. Diu estar “preparats i preparades per a seguir el camí recorregut fins ara i crear noves sendes que facen avançar el nostre poble cap a la justícia i la felicitat”.

Safor Press

Periódico Digital plural, libre. Defensor de los derechos humanos y fundamentales. Director: Ricardo Sánchez

También te puede interesar

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies